1214 Budapest, Plútó u. 18.
+36709773233
info@oligo2000.hu

Állásajánlat

Élelmiszer Nagykereskedelem - Szívvel, lélekkel

Created with Sketch.
Területi képviselő álláshirdetés

Álláshirdetés: Területi képviselő

Cégünk keresi új csapattagját Területi képviselő pozícióba. Csatlakozz hozzánk, és legyél része egy olyan csapatnak, ahol a minőség és az ügyfélelégedettség a legfontosabb!

Feladatok:

  • új üzleti lehetőségek felkutatása Budapesten és Budapest vonzáskörzetén belül
  • meglévő partnerekkel kapcsolattartás, szortiment bővítés
  • az ügyféligények alapján személyre szabott ajánlatok összeállítása
  • piaci trendek és versenytársak tevékenységének nyomon követése
  • rendszeres beszámolók készítése az értékesítési eredményekről és piaci lehetőségekről

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • élelmiszerkereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • kitűnő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Excel középszintű ismerete
  • önálló munkavégzésre való képesség és problémamegoldó hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin és saját gépjármű
  • jó szervezőkészség és eredményorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és jutalékalapú bónuszrendszer
  • dinamikus, támogató csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • családbarát munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • mobiltelefon használat
  • „ottalvós” csapatépítő
  • évvégi csapatépítő

Jelentkezés: ha úgy érzed, hogy a leírásban szereplő pozíció neked való, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a következő e-mail címre: info@oligo2000.hu a „Területi képviselő” tárgymegjelöléssel.